Mecenasi i partnerzy 2019


 

VIII Festiwal Barok na Spiszu, Niedzica 2019 zrealizowany jest ze środków  Województwa Małopolskiego, przy wsparciu Mecenasów: ZEW Niedzica SA oraz we współpracy z Gminą Łapsze Niżne. Panu wójtowi Jakubowi Jamrozowi nisko się kłaniamy. Słowa podziękowania należą się także naszym partnerom, firmom i instytucjom, wspierającym nasze działania na Spiszu: Muzeum-Zamkowi w Niedzicy, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Niedzicy, Muzeum Tatrzańskiemu, Jurgów Ski, Kotelnicy Białczańskiej, Orlemu Gniazdu w Sromowcach Wyżnych. Wszystkim naszym patronom, dzięki którym ta edycja festiwalu mogła dojść do skutku, bardzo serdecznie dziękujemy.

Lista partnerów i Mecenasów VIII festiwalu jest jeszcze otwarta. Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego www.malopolskie.pl

VIII festiwal Barok na Spiszu - Niedzica 2019 odbywa się dzięki środkom Województwa Małopolskiego.

Gmina Łapsze Niżne www.lapszenizne.pl

Gmina Łapsze Niżne wspiera festiwal Barok na Spiszu - Niedzica 2019

ZEW Niedzica www.niedzica.pl

Mecenasem VIII festiwalu Barok na Spiszu - Niedzica 2019 jest ZEW Niedzica S.A.

 

Muzeum Zamek w Niedzicy www.shs.pl

Zamek w Niedzicy, to najpiękniej położony zamek w Polsce. Muzeum Zamek w Niedzicy jest partnerem VIII edycji festiwalu Barok na Spiszu, Niedzica 2019.

 

Kotelnica Białczańska www.bialkatatrzanska.pl

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej – jest partnerem VIII festiwalu Barok na Spiszu - Niedzica 2019

Jurgów Ski. www.jurgowski.pl

Ośrodek narciarski Jurgów.Ski jest partnerem VIII festiwalu Barok na Spiszu - Niedzica 2019

Patronat medialny

Lista patronów medialnych VIII festiwalu Barok na Spiszu, Niedzica 2019 jest jeszcze otwarta. Naszymi patronami w 2018 byli:

Pieninyinfo.pl, Tygodnik Podhalański, Radio RMF Classic, Tygodnik Powszechny, Podhale Region, TV Podhale, Na Spiszu, Niedzica.espisz.pl, Polskamuza.eu, Watra.pl, Małopolskaonline.pl, Niedzica.pl.